Ondřej Dušek

[Tuetschekova stránka]

Softwarové muzeum

Výčet programů, které jsem kdysi napsal, ale dnes už zřejmě nemají žádnou funkci. Použití, bude-li nějaké, nechť se řídí stejnými podmínkami jako u nových programů.

W2L

Jednoduchý konvertor Wiki-To-Latex, psaný v Perlu. Umí převést základní formátování, nadpisy, seznamy, matematiku a obrázky. Zatím neumí tabulky a nezbavuje se templatů.

Pro tuto činnost momentálně používám JavaLaTeX.

Stáhnout (.pl skript)

Chords

Formátovač textových souborů s texty a akordy písniček do HTML. Rozpoznává akordy od ostatního textu a pomocí <div>ů je zarovnává na správné místo v textu. [ukázka vstupu] [ukázka výstupu] (C, Win32 API)

V současné době na tohle používám (taky už, pravda, zastaralý) GuitarTeX.

Stáhnout (verze 0.0.2, 04.05.2006)

MHTRead

Prográmek pro extrahování souborů z Microsoftích Web-archivů MHT. Spouští se z příkazové řádky: mhtread <soubor1.mht> <soubor2.mht> ... . Není to úplně košer - doporučuju dát při spuštění do zvláštního adresáře jen program a používané soubory (pro každý soubor volá mkdir na podadresář do kterého se má uložit, nezávisle na tom jestli existuje; existující soubory přepisuje bez ptaní!; jméno podadresáře do kterého se MHT soubor rozbalí se nedá ovlivnit - je uloženo přímo v MHT souboru ), ale funguje to.

Stáhnout (zdroják Unix, zdroják & exe Windows )

Bitva u Stalingradu

Jednoduchá tahová strategie na hexech. Pro DOS, v grafice 640x480, 16 barev. Oponent-počítač neoplývá příliš vysokou inteligencí. (Pascal)

Stáhnout